اجاره بیلبورد در اصفهان

اصفهان شهری باستانی در مرکز ایران است که به فاصله ۴۲۰ کیلومتری جنوب تهران، قرار دارد. شهر اصفهان، مرکز استان اصفهان و در فرهنگ ایرانی به «نصف جهان» مشهور شده‌است. به لحاظ جمعیت بعد از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران می‌باشد.این شهر طبق سرشماری نفوس و مسکن، در سال ۱۳۸۵، ۱٬۵۸۳٬۶۰۹ نفر جمعیت داشته‌است.
این شهر از دیر باز از مهمترین مراکز شهر نشینی در فلات ایران بوده‌است وبناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد که تعدادی از آنها بعنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌است. اصفهان در منطقه‌ای نیمه‌کویری در مرکز ایران و در کنار رودخانهٔ زاینده‌رود قرار گرفته، و از مراکز گردشگری، فرهنگی و اقتصادی ایران است. آب و هوای آن معتدل و دارای فصول منظم است.
شهر اصفهان هم گام با دیگر تحولات سیاسی و اجتماعی چنان تغییر کرده است که به درستی می توان گفت که اصفهانی که حتی در بیست سال پیش توصیف می شد با اصفهان امروز از بسیاری جهات متفاوت است.
این شهر از لحاظ صنایع دستی مهمترین شهر کشور به شمار می آید که بیشتر صنایع دستی کشور اعم از قلم کاری، خاتم کاری، ترمه و… در آن تولید می شود و گردشگرانی که مشتاق به تهیه سوغات ایرانی هستند تقریبا صنایع دستی و سوغاتی های تمام نقاط ایران را در حاشیه میدان نقش جهان و در بازار قدیمی اصفهان می توانند تهیه کنند.

جایگاه تبلیغات محیطی در اصفهان

اصفهان به لحاظ اینکه پایتخت فرهنگی ایران به شمار می آید و گردشگران زیادی را هرساله به خود جذب می کند فرصتی مناسب را برای امور تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد به دست آورده است از جمله ابزارهای قدرتمندی برای رساندن پیام های تبلیغاتی برای صاحبان آگهی ها در شهر اصفهان بیلبوردهای تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی پل های عابر پیاده و پل های سواره رو، استندهای تبلیغاتی، لایت باکس ها، فضاهای تبلیغاتی فرودگاه اصفهان، لمپوست بنرهای تبلیغاتی است که موقعیت ویژه ای را برای حضور برندها ، کارخانجات تولیدی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در اصفهان رقم زده است.

با وجود فعالیت های تبلیغاتی در سایر مناطق اصفهان،سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری تنها مجوز تعداد معدودی از تابلوهای تبلیغاتی در مناطق گردشگری اصفهان را داده است و حتی در زمینه گردشگری هم نیز اقدامات گسترده ای صورت نگرفته است و این در حالیست که اهمیت تبلیغات در کشورهای موفق در زمینه گردشگری به حدی است که شهرداری های برخی شهرهای سیاحتی همچون پاریس، رم و… بر سر معرفی شهرهای خود به گردشگران بین المللی از انواع تبلیغات نوشتاری، صوتی و تصویری و الکترونیکی استفاده می کنند.

مناطق و خیابان های مناسب برای اجاره بیلبورد در اصفهان

نقشه اصفهانفضاهای داخلی شهرموقعیت های مناسب برای تبلیغات محیطی و اجرای کمپین های تبلیغاتی را دارند و اکثر صاحبان برند بیشتر در مناطق مهم وپر تردد شهر اصفهان که در تیر رس گردشگران و شهروندان اصفهان می باشد مایل به اجاره بیلبورد هستند رودخانه زاینده رود شهر اصفهان را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است در شهر اصفهان بر خلاف تهران مناطق جنوبی جزو مناطق اعیان‌نشینی بوده و مناطق شمالی را بافت های قدیمی و سنتی و فرهنگی اصفهان تشکیل می دهد و کلیه آثار تاریخی و تردد گردشگران در نیمه شمالی شهر اصفهان می باشد. یکی از مناطق مهم و مناسب برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی حاشیه رودخانه زاینده رود می باشد و بیشتر گردشگران حول این محور به سمت شمال در حال تردد هستند. ارتباط بین قسمت های شمالی و جنوبی شهر از طریق پل های میسر می گردد که این پل ها در زمان قدیم که هنوز وسایل نقلیه زیادی نبودند تنها سی و سه پل و پل خواجو بودند ولی با ورود وسایل نقلیه این دو پل تبدیل به پل هایی برای عبور عابران پیاده تبدیل شدند و پل های جدیدی برای عبور وسایل نقلیه با استحکام بیشتر بنا گردید. این پل ها به ترتیب عبارتند از پل بزرگمهر پل فردوسی ، پل آذر ، پل فلزی که بیشترین حجم عبور و مرور وسایل نقلیه را شامل میگردد و در واقع می توان گفت این پل ها یکی از بهترین مناطق شهر اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی در اصفهان هستند.
• مناطق مهم داخل شهر اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی
همانطور که گفته شد رودخانه زاینده رود شهر اصفهان را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است.
مناطق مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی در شمال اصفهان عبارتند از : میدان انقلاب – چهارباغ پایین – میدان بزرگمهر – خیابان بزرگمهر – میدان احمد آباد – خیابان احمد آباد – چهارراه تختی – چهارراه نور باران – خیابان جی – خیابان آتشگاه – چهاراره فلسطین – خیابان مشتاق اول – سه راه آمادگاه – چهارراه تختی – خیابان سروش – خیابان پروین – سه راه شمس آبادی – میدان امام حسین
مناطق مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی در جنوب اصفهان عبارتند از : چهارباغ بالا – چهارراه شیخ صدوق – خیابان شیخ صدوق – چهارراه آبشار – خیابان ارتش – میدان آزادی یا همان دروازه شیراز – خیابان هزار جریب – خیابان توحید – خیابان حکیم نظامی – سه راه حکیم نظامی – خیابان دانشگاه – خیابان آزادگان
• اتوبان های شهری اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی
اتوبان های اصفهان برخلاف دیگر مناطق شهر اصفهان از بیلبوردها و تابلو های تبلیغاتی کمتری برخوردار است و در مجموع در کل اتوبان های اصلی شهر اصفهان تعدادی بیلبورد سه وجهی و چند پل عابر پیاده بیشتر به چشم نمی خورد که کمتر از انگشتان یک دست می باشد و تنها ۱۴۰ پایه لمپوست بنرهای تبلیغاتی در اتوبان های اصفهان وجود دارد که می تواند برای انجام تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار گیرد.
مهمترین اتوبان های شهری اصفهان برای اجاره بیلبورد عبارتند از : اتوبان شهید صیاد شیرازی – اتوبان شهید خرازی – اتوبان شهید ردانی پور – اتوبان شهید بابایی
• ورودی های شهر اصفهان برای اجاره بیلبورد
ورودی های شهر اصفهان هم می تواند به عنوان یکی از موقعیت های مناسب برای انجام تبلیغات محیطی در شهر اصفهان باشد که چند ورودی بشرح زیر می باشد:
۱-ورودی دروازه شیراز و منطقه هزار جریب که تردد وسایل نقلیه و مسافران از سمت استان های فارس و هرمزگان و بخش جنوبی کشور را پوشش می هد.
۲-ورودی بلوار کاوه که مسیر تردد مسافران و گردشگران از سمت تهران و شاهین شهر و شهر های مرکزی می باشد و در شمال شهر اصفهان واقع شده است و به واسطه قرار گرفتن ترمینال اصلی مسافربری در بلوار کاوه این ورودی شهر یکی از شریان های اصلی تردد وسایل نقلیه در شهر اصفهان می باشد در این بلوار تعداد کمی بیلبورد و چندین پل عابر پیاده قرار دارد که هر کدام می تواند جایگاه مناسبی برای انجام تبلیغات محیطی باشد.
۳-ورودی خیابان جی نیز از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد که کلیه مسافرین که از سمت مشهد و یزد قسمت عزیمت به اصفهان را دارد می بایست از این قسمت از شهر وارد شهر اصفهان شوند. در این بلوار نیز چندین بیلبورد و پل عابر پیاده مناسب جهت تبلیغات محیطی وجود دارد موجود می باشد.
۴- ورودی خیابان امام خمینی نیز یکی از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد که مسیر مسافران مرکزی ایران از سمت جاده کاشان و نطنز به سمت اصفهان را پوشش می دهد در این خیابان نیز چندین پل عابر پیاده برای تبلیغات محطیی وجود دارد که در مقایسه با خیابان جی و بلوار کاوه و منطقه هزار جریب از اهمیت کمتری برخوردار است.

تعرفه اجاره بیلبورد در اصفهان

تعرفه اجاره بیلبورد در اصفهان نسبت به شهرهای بزرگ دیگری مانند تهران و مشهد و شیراز با توجه به مدیریت بهتر صاحبین رسانه های تبلیغاتی با مبالغی واقعی تری محاسبه می شود و در منطقه جنوبی رودخانه نسبت به شمال شهر با قیمت بیشتری مواجه خواهید شد و با کمی دورتر شدن از رودخانه زاینده رود قیمت ها کمتر می شود و بطور کلی مناطق گران شهر برای اجاره بیلبورد در اصفهان حاشیه رودخانه و پل های آذر – پل فلزی – پل بزرگمهر و پل فردوسی می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی اصفهان و تعرفه اجاره بیلبورد در اصفهان با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه و مجری تبلیغاتی در اصفهان در ارتباط باشید.

 تصاویر برخی از بیلبوردهای اکران شده در اصفهان

انواع سازه های تبلیغاتی در اصفهان

 


، ، ، ، ، ، ، ،